Karinės taktikos, sportinės žaidynės su ginklu, kuris naudojamas JAV policijos ir specialių tarnybų treniruotėse.
Tai žaidimas, suteikiantis galimybę pailsėti, pasportuoti gamtoje, išbandyti save, pajusti šiek tiek adrenalino.


Žaidimai vyksta su "M15 Tactical Carbine" ginklo imitacijomis, kurie šaudo 6 mm plastmasiniais šratais.
Po žaidimo pasiūlysime aptarti įspūdžius su draugais įrengtoje paviesinėje, kurioje yra kariška lauko virtuvė, šašlykinė ir malkos. Jei dar turėsite jėgų, galėsite pamėtyti kamuolį tinklinio aikštelėje. Čia pat galėsite pašaudyti tikrais koviniais ginklais licencijuotoje lauko šaudykloje, tokiu būdu jūsų gimtadienis, bernvakaris ar draugų susibėgimas taps nepamirštamu.
Žaidimai vyksta ~ 15 km nuo Šiaulių, buvusioje karinėje bazėje, netoli Bridų miestelio.

Galime su visa įranga atvažiuoti į Jūsų nurodytą vietą ir suorganizuoti žaidimą joje.
Šis žaidimas skiriasi nuo dažasvydžio ginklų realumu, kaip matote naudojamos realių ginklų kopijos. Maža traumų tikimybė – nuo straikbolo kulkos nelieka tokių mėlynių, kaip nuo dažų kamuoliuko, todėl nereikia tiek daug apsaugų ir pakanka vien apsauginių akinių.


Taisyklės Straikbolas yra komandinis žaidimas. Jį žaidžiant naudojamos tikrų ginklų kopijos, tačiau šaudančios 6 mm plastikiniais šratukais (BB). Šratuko masė gali būti įvairi, nuo 0,12 iki 0,43 g. Pataikius nors vienu šratuku į priešininką, jis laikomas negyvu. Žaidimas grindžiamas SĄŽININGUMU. Jokie ginčai neleidžiami. Leidžiama žaisti tik stabilios psichikos asmenims. Žaisti gali tiek vyrai, tiek moterys. Žaidimo tikslas – kolektyvinis poilsis, neigiamų emocijų ir agresyvumo atsikratymas. Žaidžiama pagal iš anksto sutartą scenarijų. Laimi ta komanda, kuri arba įvykdė užduotį, arba prarado mažiau savo „karių“. Žaidimo eiga, scenarijus, vietovė – žaidėjų susitarimo reikalas, niekas nėra ribojama, išskyrus veiksmus, prieštaraujančius saugumo taisyklėms.

GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA dalyvauti žaidime be apsauginių akinių ar kaukės. Draudžiama šaudyti į nedalyvaujančius žaidime asmenis, gyvūnus. Draudžiama „aiškintis santykius“ tarp žaidėjų žaidimo metu. Draudžiama dalyvauti žaidime girtiems ar apsvaigusiems nuo narkotinių medžiagų. „Nukautu“ laikomas žaidėjas, į kurio kūną ar ekipuotės elementus pataikė nors vienas kamuoliukas. Draugiška ugnis įskaitoma kaip ir priešininko. Pataikymas į ginklą nesiskaito. „Nukautasis“ iškrinta iš žaidimo numatytam terminui arba iki žaidimo pabaigos. Jis negali perduoti savo ginklo kitam asmeniui, dalintis amunicija, kalbėtis su dalyviais, teikti informaciją apie priešininkus ar žaidimo eigą. Leidžiama naudoti bet kokią karišką ekipuotę. Kiekvienas žaidėjas gali būti paimtas į nelaisvę. Jei žaidėjas „nušaunamas“, jam draudžiama, grįžus pas savus, paviešinti bet kokią informaciją apie priešininką.