Norite gerai praleisti laiką, atvykite pas mus. Sukursime Jums aktyvių pramogų dieną, buvusioje karinėje bazėje, kurioje dar vis dvelkia karinė dvasia. Po pramogų galėsite pasidalinti dienos įspūdžius, kepdami šašlyką lauko pavėsinėje ar  mėgaudamiesi gamtos grožiu.
Siūlome įvairias karines pramogas: šaudymas koviniais ginklais į krentančius, judančius ar nejudančius taikinius, taktinis situacinis šaudymas, šaudymas lanku, arbaletu,  airsoftas, išgyvenimo žygiai, orentacinis maršrutas, kliūčių ruožas, alpinistinė sienelė 8 m. aukščio, ekskursija po sovietinių laikų bunkerį, bernvakarių, įmonių organizavimas ir kt.  Su draugais, šeima ar bendradarbiais  aktyviai praleisite laiką gamtoje.  Galite įsikurti su palapinėmis, laukiami visi ir maži ir dideli.


Bernvakariai ir mergvakariai buvusioje karinėje bazėje

DSC_1350.jpg

Atvykite su geriausiais draugais ir praleiskite nepamirštamą bernvakarį arba mergvakarį! 
Turėsite tamsiame bunkeryje išvesti pasiklydusius draugus, skaityti priesaiką, įrodysite ryžtą gyventi santuokoje, įveikdami alpinistinę 8 m aukščio sienelę. Lauks kliūčių ruožas ir kiti nepakartojami išbandymai!  

 


Aktyvi diena buvusioje karinėje bazėje


Vieta: Smilgių km., Šiaulių rajonas, Šiaulių seniūnija, buvusi karinė bazė 12 km. nuo Šiaulių, Gruzdžių kryptim.
Trukmė: Priklauso nuo dalyvių skaičiaus ir pasirinktos programos.
Grupė: Priklauso nuo pasirinktos programos. Dalyvių amžius 10-18 m.
Laikas: Sutartinis. 
Informacija ir registracija: el.p. saudykla.suvis@gmail.com, tel. 8 601 98753

Dažasvydis Karinių pramogų bazėje SUVIS.LT

Siūlomos keturios aktyvios dienos pramogos:

1. Žaidimas su airsofto ginklais (AIRSOFTAS)
2. Dažasvydis.
3. Šaudymas iš lanko, arbaleto, ekskursija po sovietinį karinį bunkerį, esantį karinės bazės teritorijoje, šaudymas su pneumatiniais (orinukais) ginklais į taikinius.
4. Taip pat galima susidaryti programą iš duotų programų pasirinktinai. Susisderinus el. paštu parašysime, kuiek tai kainuotų vienam dalyviui.
Pasirinkus bet kurią programą, bus galimybė pasinaudoti pavėsine su židiniu, kurioje galėsite šiltai ir jaukiai aptarti įspūdžius, pasivaišinti savo atsivežtais užkandžiais.